Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8103.18B
Victorinox Swiss Classic 6.8103.18B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8103.18B
Усі ціни 9 →Нож Victorinox Swiss Classic Carving 18 см 6.8103.18B | 1 494 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Carving 18 см (6.8103.18B) | 1 420 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Carving 18 см (6.8103.18B) | 1 420 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Carving 18 см черный (блистер) 6.8103 | 1 494 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Carving 6.8103.18B | 1 225 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →