Корпус Fractal Design Define Mini чорний (FD-CA-DEF-MINI-BL)
Відео 1Фото 4 |
Fractal Design Define Mini чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":2 шт
Зовнішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":6 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define Mini чорний
FRACTAL DESIGN Define Mini C Black Tempered G P0015 | 5 419 грн. |
FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG КОРПУС mATX БЕЗ БЖ FRACTAL DES IGN DEFINE MINI C BL | 5 419 грн. |
FRACTAL DESIGN Define Mini C Black Tempered G P0015 | 4 336 грн. |
FRACTAL DESIGN Define Mini C Black P0014 | 4 759 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →