Витяжка Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS чорний (330.0528.069)
Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS чорний
Усі ціни 9 →Витяжка Franke EVO PLUS FPJ 705 V BK/SS (330.0528.069) EVO PLUS FPJ 705 V | 22 528 грн. |
Витяжка Franke Studio FPJ 705 V BK/SS | 21 812 грн. |
Вытяжка Franke FPJ 705 V BK SS (330.0528.069) | 26 280 грн. |
Franke Studio FPJ 705 V BK/SS | 21 280 грн. |
Franke Studio FPJ 705 V BK/SS | 21 812 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS
Ціни на Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS |
---|---|---|---|---|
Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий | від 16 384 грн. | 8 пропозицій | ||
Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS чорний | від 21 280 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →