Витяжка Franke FSMD 508 BL синій (335.0530.203)
Фото 11 |
Franke FSMD 508 BL синій 2021 рікSmart Deco |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSMD 508 BL синій
Усі ціни 11 →Franke FSMD 508 BL 335.0530.203 | 18 662 грн. |
Витяжка Franke Smart Deco FSMD 508 BL (335.0530.203) Smart Deco FSMD 508 B | 30 966 грн. |
Витяжка FSMD 508 BL матовий синій Franke 335.0530.203 | 18 228 грн. |
Витяжка Franke Studio FSMD 508 BL | 27 183 грн. |
Franke Studio FSMD 508 BL | 26 520 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Franke FSMD 508 BL
Ціни на Franke FSMD 508 BL |
---|---|---|---|---|
Franke FSMD 508 WH білий | від 16 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 YL жовтий | від 16 690 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GN зелений | від 16 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 RS рожевий | від 15 790 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BL синій | від 18 228 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GY сірий | від 15 918 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BK чорний | від 18 782 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →