Витяжка Franke FSMD 508 GY сірий (335.0530.199)
Фото 47 |
Franke FSMD 508 GY сірий 2021 рікSmart Deco |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSMD 508 GY сірий
Усі ціни 17 →Franke Franke Smart Deco FSMD 508 GY 335.0530.199 | 22 222 грн. |
Кухонні витяжки Franke FSMD 508 GY 335.0530.199 | 20 976 грн. |
Franke FSMD 508 GY 335.0530.199 | 23 306 грн. |
Вытяжка Franke Fsmd 508 Gy 335.0530.199 | 23 306 грн. |
Franke Smart Deco FSMD 508 GY (335.0530.199) | 23 306 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Franke FSMD 508 GY
Ціни на Franke FSMD 508 GY |
---|---|---|---|---|
Franke FSMD 508 WH білий | від 16 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 YL жовтий | від 16 690 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GN зелений | від 16 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 RS рожевий | від 15 790 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BL синій | від 18 228 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GY сірий | від 15 918 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BK чорний | від 18 782 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →