Витяжка Franke FVT 905 WH білий
Franke FVT 905 WH білий 2020 рікVertis білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FVT 905 WH білий
Усі ціни 6 →Витяжка Franke FVT 905 WH A | 12 403 грн. |
Витяжка Franke Vertis FVT 905 WH (330.0572.975) | 11 000 грн. |
Franke FVT 905 WH | 13 776 грн. |
Franke FVT 905 WH | 14 112 грн. |
Витяжка Franke Vertis FVT 905 WH (330.0572.975) | 10 990 грн. |
Вытяжка Franke Vertis FVT 905 WH (330.0572.975) | 10 996 грн. |
Модификації Franke FVT 905 WH
Ціни на Franke FVT 905 WH |
---|---|---|---|---|
Franke FVT 905 WH білий | від 10 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Franke FVT 905 BK чорний | від 10 252 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →