Кухонна мийка Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Фото 9 |
Franke Sirius SID 160 125.0252.219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Усі ціни 71 →Кухонна мийка Franke Sirius id 160 144.0649.563 | 8 946 грн. |
Franke Franke Sirius SID 160 (144.0649.563) 144.0649.563 | 9 159 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius SID 160 (125.0395.609) из тектонайта - монтаж | 7 604 грн. |
Кухонна мийка Franke SID 160 онікс (125.0395.609) 125.0395.609 | 8 781 грн. |
Кухонна мийка Franke SIRIUS SID 160 чорна (144.0649.563) 144.0649.563 | 9 649 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →