Кухонний топірець Arcos 2900 297522
Arcos 2900 297522 жовтий червоний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 297522
Сікач червоний L 240 мм V 700 гр серія 2900 Arcos FD-297522 | 2 845 грн. |
Кухонний тесак Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 24см (297522) | 2 762 грн. |
Сікач 2900 240 мм Arcos (297522) | 2 127 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 297522:
- Вага — 640 г
Модификації Arcos 2900 297522
Ціни на Arcos 2900 297522 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 297500 | від 2 199 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 297522 | від 2 127 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →