Кондиціонер Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м²
Відео 23Фото 14 |
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м²
Amber (ефективні, обігрів до -25)18000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:1320/1320 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м²
Усі ціни 27 →Gree Gree Amber GWH18YE-S6DBA2B | 57 670 грн. |
Кондиціонер Gree Amber GWH18YE-S6DBA2A | 43 990 грн. |
Кондиціонер GREE GWH18YE-S6DBA2A (Amber) | 58 558 грн. |
Кондиціонер Gree Amber GWH18YE-S6DBA2A | 39 472 грн. |
GREE GWH18YE-S6DBA2A (AMBER) | 58 558 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
Ціни на Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 м² | від 23 750 грн. | 30 пропозицій | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 м² | від 20 315 грн. | 33 пропозиції | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м² | від 33 990 грн. | 27 пропозицій | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 м² | від 42 895 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →