Кондиціонер Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B 53 м²
Відео 6 |
Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:1400/1350 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vip CH-S18FTXHV-B
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B 53 м²
Усі ціни 9 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Vip Inverter CH-S18FTXHV-B | 52 000 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXHV-B | 57 199 грн. |
Cooper&Hunter CH-S18FTXHV-B | 55 200 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXHV-B | 55 200 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXHV-B | 52 360 грн. |
ще 4 пропозиції
0 0 0 5 |
Бувають ситуації коли від кондиціонера потрібне не лише прохолодне повітря, а й люксовий зовнішній вигляд. Саме нашому випадку, потрібен був кондишн для холу ВІП-стоматології. Площа приймальні велика близько сорока з гаком квадратних метрів, переважають кольори світлі, зі стильним золотисто-жовтим металік-декором. Чудово вписався в інтер'єр. В принципі, можна було б якусь білу модель взяти, але цей колір зайшов просто ідеально. Працює дуже ефективно, температуру приміщення в турборежимі встановлює на потрібний рівень за 15-20 хвилин, у сильну спеку до 25-30. Для такої великої площі, це несподівано швидко. І водночас це дуже енергоефективна модель, що відповідає найвищому класу А+++. До того ж, крім холодного повітря, може ще й тепло давати. Для цього він просто розвертає напрямок прокачування холодоагенту і холодний випарник виявляється у зовнішньому блоці, а теплий конденсатор підігріває повітря холу. Насправді багато кондиціонерів так вміють, але зберігають свою працездатність при МІНУС 30 ГРАДУСАХ!!! Загалом у нас і холодів таких ніколи не буває (я за свій сороковник точно не пригадаю), але приємно, що підігрів можна включити в будь-який зимовий день. Укомплектований простим та зрозумілим пультом дистанційного керування з великим LCD-екраном. Освіжає повітря завдяки плазмовому та електростатичному фільтрам. Внутрішній блок працює порівняно тихо. Зовнішній блок досить галасливий, та й внутрішній на високій швидкості обертання вентилятора чути добре. Пульт дистанційного керування спрацьовує з відстані не більше 4-5 метрів, а на 6 вже починає збоїти. Дорогий. |
Дизайн внутрішнього блоку підкреслює геніальність та унікальність даного кондиціонера! Дуже задоволені функцією осушення! Дійсно, багато вологи збирає! Шикарна можливість запрограмувати таймер протягом цілої доби - супер зручно! Ціна. Але кондиціонер шикарний! Виктория: користуюся Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B кілька місяців |
Кондиціонер вразив своїм виглядом, цвітом. Шалено красиво і дорого виглядає в інтер'єрі. Чудово красивий та тонкий внутрішній блок кондиціонера. Шикарний! Управління через Wi-Fi – надзвичайно зручно! Абсолютно впевнено можу сказати - НІ Максим: користуюся Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B:
- Два фільтра на вибір: дезодоруючий, антибактеріальний, катехиновий, електретний, антіхіміческій каталізатор
- Функція розморожування
- Робота при 96-260 В
Модификації Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B
Ціни на Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B 26 м² | від 38 590 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B 35 м² | від 40 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B 53 м² | від 43 146 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →