Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FVX 20 м²
Cooper&Hunter CH-S09FVX 20 м²
Тип:спліт, підлоговий
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:660/660 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-S09FVX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-S09FVX 20 м²
Усі ціни 9 →Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FVX | 29 590 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Consol Inverter CH-S09FVX Wi-Fi 143206082104 | 29 880 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FVX | 32 880 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FVX (WIFI) | 32 880 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FVX офіційна гарантія | 29 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Придбав два підлогові кондиціонери цієї моделі для власного магазину електронних компонентів, що складається з двох торгових залів. Ідея була в тому, щоб кондиціонери могли не лише охолоджувати повітря, а й працювати штатними обігрівачами в холодну пору року. Зимова температура в наших широтах рідко опускається нижче за мінус 10 градусів і мій досвід використання цих спліт-систем показав, що теплові насоси при таких температурах цілком ефективні. Ця модель оснащена високоякісним та економічним інверторним компресором виробництва Daikin, а ця компанія, як відомо, є одним із технологічних лідерів галузі. Завдяки компресору та інвертору постійного струму має високу енергоефективність (клас А). Обидва кондиціонери добре охолоджують і добре гріють. Для стійкої роботи в зимовий час передбачено автоматичну систему розморожування зовнішнього блоку. Вона сама визначає необхідність розморожування, включає її, стежить за повнотою видалення льоду, а по закінченні процесу повертає кондиціонер у штатний режим. Сподобалася розумно організована подача гарячого та холодного повітря. Теплий потік виходить із внутрішнього блоку паралельно підлозі, а холодний подається вгору, вздовж стіни. Незважаючи на високу потужність і холодо-/теплопродуктивність, внутрішні блоки досить тихі і на тлі звичайних звуків магазину не виділяються. Модель адаптована для роботи у вітчизняних електромережах та спокійно переносить як підвищену (до 260в) так і знижену напругу (до 90в). Великий та зручний пульт ДК з великим екраном, датчиком температури, годинником та таймером. Через підлогове розташування досить швидко припадають пилом. Втім, окрім частого чищення механічних фільтрів, це ніяких незручностей не завдає. |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FVX:
- Антикорозійне покриття зовнішнього блока
- Безшумний режим
- Можливість установки зимового комплекту
- Захист від обмерзання
- Датчик температури в пульті ДУ
- Блокування від дітей
Модификації Cooper&Hunter CH-S09FVX
Ціни на Cooper&Hunter CH-S09FVX |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-S09FVX 20 м² | від 25 596 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-S12FVX 35 м² | від 30 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-S18FVX 50 м² | від 41 499 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →