Кондиціонер Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C 32 м²
Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:1000/950 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Smart GWH12QB-K3DNA6C
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C 32 м²
Спліт-система GREE GWH12QB-K3DNA6C | 13 160 грн. |
GREE GWH12QB-K3DNA6C | 12 363 грн. |
Спліт-система GREE GWH12QB-K3DNA6C | 12 360 грн. |
Спліт-система GREE GWH12QB-K3DNA6C | 13 162 грн. |
Модификації Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C
Ціни на Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C |
---|---|---|---|---|
Gree Smart GWH09QB-K3DNA6C 25 м² | від 12 611 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree Smart GWH12QB-K3DNA6C 32 м² | від 12 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Smart GWH18QD-K3DNA6C 46 м² | від 21 911 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →