Змішувач Haiba Zeon 555 HB0413
Haiba Zeon 555 HB0413 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeon 555 HB0413
Усі ціни 9 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ZEON 555 хром латунь HB0413 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 555 (HB0413) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 555 (HB0413) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 555 (HB0413) | 1 033 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →