Змішувач Hansgrohe Talis Classic 14120000
Hansgrohe Talis Classic 14120000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Classic 14120000
Усі ціни 6 →Змішувачі для біде Hansgrohe Talis Classic 14120000 | 5 586 грн. |
Hansgrohe Classic 14120000 | 12 800 грн. |
Hansgrohe Classic 14120000 | 13 120 грн. |
Смеситель для биде Hansgrohe Talis Classic 14120000 | 10 170 грн. |
Hansgrohe Classic 14120000 | 13 440 грн. |
Змішувач для біде HANSGROHE TALIS CLASSIC 14120000 | 7 383 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis Classic 14120000:
- Обмежувач температури води
- Аератор QuickClean з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →