Каструля Krauff Charmant 26-238-027
Фото 8 |
Krauff Charmant 26-238-027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Charmant 26-238-027
Усі ціни 15 →Каструля Krauff, зі скляною кришкою, 16 см, 1,9 л (26-238-027) | 637 грн. |
Каструля Krauff 1.9 л 16 см (26-238-027) | 660 грн. |
Кастрюля Krauff 1.9 л 16 см (26-238-027) | 649 грн. |
Каструля Krauff, 1,9л зі скляною кришкою 16см (26-238-027) | 652 грн. |
Krauff 26-238-027 1,9л 26-238-0271,9л | 637 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Krauff Charmant 26-238-027
Ціни на Krauff Charmant 26-238-027 |
---|---|---|---|---|
Krauff Charmant 26-238-027 | від 634 грн. | 16 пропозицій | ||
Krauff Charmant 26-238-028 | від 715 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Charmant 26-238-030 | від 1 298 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →