Змішувач KRONER Bayern-C070 CV007319
Фото 7 |
KRONER Bayern-C070 CV007319 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bayern-C070 CV007319
Усі ціни 17 →Kroner Kroner KRP Bayern - С070 | 2 310 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Bayern-С070 хро | 2 310 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bayern-C070 (CV007319) CV007319 | 2 310 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bayern-С070 хром | 2 310 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bayern - С070 | 1 752 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →