Змішувач KRONER Ems-C070 CV017358
Фото 7 |
KRONER Ems-C070 CV017358 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Ems-C070 CV017358
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRM Ems - C070 | 2 058 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Ems-C070 хром с | 2 058 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Ems-C070 197174 | 2 058 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Ems-C070 (CV017358) CV017358 | 2 058 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Ems-C070 хром | 1 595 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →