Болгарка Metabo W 1100-125 601237000
Фото 5 |
Metabo W 1100-125 601237000 без захисту від вкл. захист від вкл. |
|
Модель 601237010 без захисту від випадкового включення, в моделі 601237000 є захист від випадкового включення, а в моделі 601237500 є захист від випадкового включення і додатково кейс в комплекті
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 1100-125 601237000
Електричний гайковерт Metabo SSW 650 (602204000) 602204000 | 8 877 грн. |
Болгарка Metabo W 1100-125 601237000 | 3 358 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo W 1100-125 601237000 | 3 358 грн. |
Модификації Metabo W 1100-125 601237000
Ціни на Metabo W 1100-125 601237000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 1100-125 601237010 | від 2 651 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo W 1100-125 601237000 | від 3 358 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →