Болгарка Metabo W 13-150 Quick 603632000
Фото 3 |
Metabo W 13-150 Quick 603632000 без захисту від вкл. захист від вкл. |
|
Модель 603632010 без захисту від випадкового включення, а в моделі 603632000 є захист від випадкового включення
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 13-150 Quick 603632000
Кутова шліфувальна машина Metabo W 13-150 Quick ЗПП (603632000) | 5 893 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 13-150 Quick 603632000 | 5 895 грн. |
Кутова шліфувальна машина Metabo W 13-150 Quick ЗПП (603632000) | 6 205 грн. |
Модификації Metabo W 13-150 Quick 603632000
Ціни на Metabo W 13-150 Quick 603632000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 13-150 Quick 603632010 | від 5 667 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo W 13-150 Quick 603632000 | від 5 893 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →