Болгарка Metabo W 9-125 Quick Set 600374510
Фото 6 | 4 169 грн. Купити! Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 Quick з 2 алмазними дисками Metabo 600374Metabo-center.kiev.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo W 9-125 Quick Set 600374510 |
|
Модель 600374010 без захисту від випадкового включення, в моделі 600374000 є захист від випадкового включення, в моделі 600374500 є захист від випадкового включення і кейс, а в моделі 600374510 є захист від випадкового включення, кейс і два диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo W 9-125 Quick Set 600374510
Ціни на Metabo W 9-125 Quick Set 600374510 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-125 Quick 600374010 | від 3 612 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo W 9-125 Quick 600374000 | від 3 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo W 9-125 Quick 600374500 | від 4 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-125 Quick Set 600374510 | від 4 169 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →