Болгарка Metabo W 9-125 Quick 600374000
Фото 6 |
Metabo W 9-125 Quick 600374000 |
|
Модель 600374010 без захисту від випадкового включення, в моделі 600374000 є захист від випадкового включення, в моделі 600374500 є захист від випадкового включення і кейс, а в моделі 600374510 є захист від випадкового включення, кейс і два диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 9-125 Quick 600374000
Усі ціни 8 →Кутова шліфувальна машина Metabo W 9-125 Quick ЗПП (600374000) | 3 922 грн. |
Болгарка Metabo W 9-125 Quick 600374000 | 3 899 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 QUICK (600374000) 600374000 | 3 899 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 Quick R 600374000 | 3 899 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo W 9-125 QUICK (600374000) | 3 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo W 9-125 Quick 600374000
Ціни на Metabo W 9-125 Quick 600374000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 9-125 Quick 600374010 | від 3 612 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo W 9-125 Quick 600374000 | від 3 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo W 9-125 Quick 600374500 | від 4 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo W 9-125 Quick Set 600374510 | від 4 169 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →