Болгарка Metabo WQ 1100-125 Set 610035510
Відео 1Фото 2 |
Metabo WQ 1100-125 Set 610035510 |
|
Модель 610035010 без захисту від випадкового включення, поставляється без кейса, в моделі 610035000 є захист від випадкового включення, поставляється без кейса, а в моделі 610035510 є захист від випадкового включення, поставляється з кейсом
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WQ 1100-125 Set 610035510
Болгарка Metabo WQ 1100-125 Set + 2 алмазні диски + кейс (610035510) | 5 259 грн. |
Болгарка Metabo WQ 1100-125 Set 610035510 | 5 260 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WQ 1100-125 SET 610035510 | 5 260 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WQ 1100-125 Set 610035510
Ціни на Metabo WQ 1100-125 Set 610035510 |
---|---|---|---|---|
Metabo WQ 1100-125 610035010 | від 2 948 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo WQ 1100-125 610035000 | від 4 045 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WQ 1100-125 Set 610035920 | від 4 388 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WQ 1100-125 Set 610035510 | від 5 259 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →