Змішувач MIXXUS Nevada 001 MX0011
MIXXUS Nevada 001 MX0011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nevada 001 MX0011
Усі ціни 30 →Змішувач для умивальника одноважільний MIXXUS Nevada 001 Nut білий силумін | 1 008 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS NEVADA 001 (MX0011) | 996 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS NEVADA 001 (MX0011) | 996 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS NEVADA 001 хром силумін MX00 | 996 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS NEVADA 001 чорний силумін MX | 1 002 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →