Змішувач MIXXUS Premium Kvadro 003 MI5805
MIXXUS Premium Kvadro 003 MI5805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Kvadro 003 MI5805
Змішувач для душу одноважільний MIXXUS PREMIUM KVADRO 003 хром латунь з ду | 2 045 грн. |
Змішувач для душа MIXXUS PREMIUM KVADRO 003 | 2 045 грн. |
Кран для душової кабіни однозахватний MIXXUS PREMIUM KVADRO 003 хром латун | 2 045 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →