Витяжка ELEYUS Urban 960 LED 52 BL чорний
Фото 5 |
ELEYUS Urban 960 LED 52 BL чорний 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Urban 960 LED 52 BL чорний
Усі ціни 21 →Вытяжка Eleyus Urban 960 Led 52 Bl | 5 402 грн. |
Eleyus URBAN 960 LED 52 BL | 4 627 грн. |
Вытяжка Eleyus urban 960 led 52 bl (4820260523523) | 5 224 грн. |
Витяжка вбудована ELEYUS Urban 960 LED 52 BL | 4 929 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus URBAN 960 LED 52 BL | 5 427 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ELEYUS Urban 960 LED 52 BL
Ціни на ELEYUS Urban 960 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Urban 960 LED 52 WH білий | від 4 550 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Urban 960 LED 52 IS нержавіюча сталь | від 5 469 грн. | 46 пропозицій | ||
ELEYUS Urban 960 LED 52 BL чорний | від 4 575 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →