Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium MF 2251-400
Salmo Diamond Bolognese Medium MF 2251-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond Bolognese Medium MF 2251-400
Усі ціни 7 →Вудлище болонське Salmo Diamond Bolognese Medium MF поплавцеве з кільцями | 777 грн. |
Поплавочне вудлище з кільцями Salmo Diamond BOLOGNESE MEDIUM MF 4.00 (2251 | 777 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium MF 4m 5-20g (2251-400) | 777 грн. |
Телескопічне вудлище Salmo Diamond Bolognese Medium MF 400 (2251-400) | 1 036 грн. |
Вудилище Salmo Diamond BOLOGNESE MEDIUM MF 4.00 (2251-400) | 1 036 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium MF 400 (2251-400) | 1 036 грн. |
Вудилище Salmo Diamond BOLOGNESE MEDIUM MF 4.00 (2251-400) | 777 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →