Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24611/080
Tramontina Profissional Master 24611/080 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24611/080
Усі ціни 12 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 254 мм White (24611/0 | 1 232 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 254 мм White (24611/0 | 1 403 грн. |
Tramontina Professional Master White 254 мм (24611/080) 24611/080 | 1 403 грн. |
TRAMONTINA 24611/080 | 1 399 грн. |
Tramontina Profissional Master White 254 мм (24611/080) ProfissionalMaster | 1 409 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →