Кухонний ніж Arcos Manhattan 162600
Arcos Manhattan 162600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Manhattan 162600
Ніж обвалочний 160 мм Manhattan Arcos 162600FD | 2 068 грн. |
Ніж обвалювальний 160 мм Manhattan Arcos (162600) | 2 020 грн. |
ніж обвалочний Arcos (162600) | 1 545 грн. |
Ніж обвалочний Arcos Manhattan довжина 13 см (162600) | 1 644 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →