Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5502.18
Victorinox Fibrox 5.5502.18 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5502.18
Усі ціни 15 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 18 см 5.5502.18 | 1 732 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Sticking 18см з син. ручкою (5.5502.18) | 1 646 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 18см с син. ручкой (5.5502.18) | 1 646 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox обвалочный 18 см, синий 5.5502.18 | 1 732 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5502.18 | 1 420 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Victorinox Fibrox 5.5502.18
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5502.18 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5502.18 | від 1 420 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5501.18 | від 1 420 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5503.18 | від 1 420 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →