Кухонний ніж Tramontina Century 24006/106
Відео 1Фото 4 |
Tramontina Century 24006/106 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24006/106
Усі ціни 33 →Ніж Tramontina Century 24006/106 (152 мм) | 2 088 грн. |
Нож Tramontina Century 24006/106 (152 мм) | 2 088 грн. |
Нож tramontina century/152 мм/ обвалоч./інд.бістер (24006/106) | 1 608 грн. |
Нож обвалочный Tramontina Сеntury 15,2 см 24006/106 | 2 197 грн. |
Кухонний ніж обвалювальний 152 мм Tramontina Century (24006/106) | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →