Кухонний ніж Tramontina Sublime 24068/108
Фото 4 |
Tramontina Sublime 24068/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Sublime 24068/108
Усі ціни 13 →Ніж Tramontina Sublime Сантоку 17.8 см (24068/108) | 1 861 грн. |
Нож Tramontina Sublime Сантоку 17.8 см (24068/108) | 1 861 грн. |
Нож TRAMONTINA SUBLIME Санток 178мм (24068/108) 24068/108 | 1 424 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Sublime Сантоку 178 мм (24068/108) 24068/108 | 1 958 грн. |
TRAMONTINA Sublime (24068/108) 24068/108 | 1 949 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →