Кухонний топірець Tramontina Tradicional 22234/106
Tramontina Tradicional 22234/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Tradicional 22234/106
Усі ціни 18 →Нож tramontina tradicional (22234/106) | 1 969 грн. |
Кухонный нож Tramontina Tradicional 152 мм 22234/106 (6210079) | 2 690 грн. |
Нож в инд. упаковке Tramontina Tradicional 15,2 см 22234/106 | 2 690 грн. |
Нож TRAMONTINA TRADICIONAL (22234/106) 22234/106 | 1 862 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Tradicional топорик 152 мм (22234/106) 22234/106 | 2 105 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →