Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/056
Tramontina Profissional Master 24609/056 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24609/056
Усі ціни 17 →Ніж Tramontina Professional Master yellow для м'яса 152 мм (24609/056) | 867 грн. |
Нож Tramontina Professional Master yellow для мяса 152 мм (24609/056) | 867 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 15,2 см 24609/056 | 941 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER yellow д/мяса 152 мм (24609/056) 24609/ | 810 грн. |
Tramontina Profissional Master (24609/056) | 790 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/056:
- Загальна довжина — 29.5 см
- Вага — 130 г
- Товщина леза — 2 мм
- Рівна ріжуча кромка
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/056
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/056 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/086 | від 748 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/056 | від 790 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/026 | від 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/046 | від 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/016 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/076 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/006 | від 504 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →