Кухонный нож Arcos Colour Prof 241500
Arcos Colour Prof 241500 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Colour Prof 241500
Все цены 7 →Кухонный нож Arcos Colour-prof для обработки мяса 160 мм (241500) 241500 | 740 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) 241500 | 769 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) 241 | 769 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Colour-Prof з лезом з нержавіючої сталі 16см ( | 920 грн. |
Ніж кухонний Сolour-prof 160 мм Arcos (241500) | 691 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) | 931 грн. |
Arcos ніж кухонний Color-prof довжина 16 см (241500) | 714 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →