Смеситель Haiba Magic 555-15 HB0670
Haiba Magic 555-15 HB0670 |
|
Тип крепления — гайка
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haiba 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haiba.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haiba Magic 555-15 HB0670
Все цены 30 →Змішувач кухонний однозахватний з синьою ручкою HAIBA MAGIC 555 хром латун | 930 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MAGIC 555 (15 см) червоний важіль (HB0673) | 930 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний HAIBA Magic 555 Red хром латунь HB0673 | 930 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MAGIC 555 (15 см) чорний важіль (HB0671) | 930 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MAGIC 555 (15 см) синій важіль (HB0672) | 930 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →