Кухонний ніж Arcos 2900 293625
Arcos 2900 293625 жовтий чорний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 293625
Ніж для випічки 350 мм серія "2900" Arcos (293625) | 960 грн. |
Ніж для кондитерських виробів Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 35см | 1 000 грн. |
Ніж для нарізки 2900 350 мм Arcos (293625) | 753 грн. |
Кольорові варіанти:
- 2900 293600-жовтий
- 2900 293624-білий
- 2900 293625-чорний
Модификації Arcos 2900 293625
Ціни на Arcos 2900 293625 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 293600 | від 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Arcos 2900 293625 | від 753 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →