Кухонний ніж Arcos Universal 289704
Arcos Universal 289704 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 289704
Ніж Usuba 175 мм серія Universal Arcos (289704) | 1 961 грн. |
Ніж японський Універсальний 175 мм Arcos (289704) | 1 500 грн. |
Ніж японський Arcos Універсальний usuba довжина 17,5 см (289704) | 1 595 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →