Кухонний ніж Arcos Universal 289904
Arcos Universal 289904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 289904
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Universal Yanagiba 240 мм (289904) 289904 | 2 022 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal Yanagiba 240 мм (289904) 289904 | 2 211 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal Yanagiba 240 мм (289904) 289904 | 2 211 грн. |
Кухонний ніж Yanagiba Arcos Universal 24 см (289904) | 2 388 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal янагіба 240 мм (289904) | 2 211 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →