Кухонний ніж Arcos 2900 291700
Фото 5 |
Arcos 2900 291700 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291700
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для обработки мяса 210 мм. Желтый (291700) | 709 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 210 мм Жовтий (291700) 2 | 719 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 210 мм Жовтий (291 | 719 грн. |
Ніж для обробки м'яса жовтий L 210 мм серія 2900 Arcos FD-291700 | 863 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 21см (291700) | 863 грн. |
Ніж м'ясника 2900 210 мм Arcos (291700) | 647 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 210 мм Жовтий (291700) | 871 грн. |
Модифікації за кольором:
- 2900 291700 жовтий
- 2900 291722 червоний
- 2900 291723 синій
- 2900 291725 чорний
Модификації Arcos 2900 291700
Ціни на Arcos 2900 291700 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291700 | від 647 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 291723 | від 647 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 291722 | від 647 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 291725 | від 647 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →