Кухонний ніж Arcos Universal 283004
Arcos Universal 283004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 283004
Ніж для обробки м'яса чорний L 175 мм серія Universal Arcos FD-283004 | 1 312 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Universal з лезом з нержавіючої сталі 17.5см ( | 1 293 грн. |
Ніж м'ясника Універсальний 175 мм Arcos (283004) | 981 грн. |
Ніж м'ясника Arcos Універсальний довжина 17,5 см (283004) | 1 043 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →