Кухонний ніж Arcos 2900 293200
Arcos 2900 293200 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 293200
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos серия "2900" кондитерский 250 мм Желтый (293200) 293200 | 986 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" кондитерський 250 мм Жовтий (293200) 29320 | 996 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" кондитерський 250 мм Жовтий (293200) | 996 грн. |
Ніж для кондитерських виробів Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 25см | 1 181 грн. |
Ніж для випічки 2900 250 мм Arcos (293200) | 894 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" кондитерський 250 мм Жовтий (293200) | 1 252 грн. |
Колірні варіанти:
- 2900 293200 — жовтий
- 2900 293224 — білий
- 2900 293225 — чорний
Модификації Arcos 2900 293200
Ціни на Arcos 2900 293200 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 293224 | від 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 293200 | від 894 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 293225 | від 894 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →