Кухонний ніж Arcos 277200
Arcos 277200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 277200
Кухонный нож Arcos для устриц 60 мм (277200) 277200 | 362 грн. |
Ніж для устриць Arcos Іспанія 60 мм 277200 FD | 239 грн. |
Ніж для устриць Arcos із лезом із нержавіючої сталі 6см (277200) | 255 грн. |
Ніж для устриць 60 мм Arcos (277200) | 172 грн. |
Кухонний ніж Arcos для устриць 60 мм (277200) | 231 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →