Кухонний ніж Arcos Universal 289104
Arcos Universal 289104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 289104
Усі ціни 7 →Нож для томатов 130 мм Universal Arcos (289104) 289104 | 569 грн. |
Нож для томатов 130 мм Universal Arcos (289104) 289104 | 569 грн. |
Ніж для томатів 130 мм Universal Arcos (289104) | 569 грн. |
Ніж для томатів 130 мм Universal Arcos 289104FD | 917 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal для томатів 130 мм (289104) | 733 грн. |
Ніж для томатів 130 мм Universal Arcos (289104) | 569 грн. |
Ніж для томатів Arcos Універсальний довжина 13 см (289104) | 700 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Universal 289104:
- Вага — 100 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →