Кухонний ніж Arcos Manhattan 162000
Arcos Manhattan 162000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Manhattan 162000
Ніж для томатів 130 мм Manhattan Arcos 162000FD | 1 618 грн. |
Ніж для томатів 130 мм серія Manhattan Arcos (162000) | 1 621 грн. |
Ніж для томатів Arcos (162000) | 1 224 грн. |
Ніж для томатів Arcos Manhattan 13 см (162000) | 1 303 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Manhattan 162000:
- Вага — 500 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →