Кухонний ніж Arcos 2900 293323
Фото 5 |
Arcos 2900 293323 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 293323
Ніж для риби Arcos Іспанія 2900 30 см синій, 293323 FD | 1 393 грн. |
Ніж для риби 300 мм серія "2900" Arcos (293323) | 1 286 грн. |
Ніж для лосося Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 30см (293323) | 1 293 грн. |
Ніж для риби 2900 300 мм Arcos (293323) | 981 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для риби 300 мм Синій (293323) | 1 361 грн. |
Доступні колірні варіанти:
- Модель 2900 293300 — жовтий
- Модель 2900 293322 — червоний
- Модель 2900 293323 — синій
- Модель 2900 293325 — чорний
Модификації Arcos 2900 293323
Ціни на Arcos 2900 293323 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 293300 | від 981 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 293323 | від 981 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 293325 | від 1 063 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →