Кухонний ніж Arcos Palisandro 262700
Arcos Palisandro 262700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Palisandro 262700
Ніж кухонний Palisandro 170 мм Arcos (262700) | 899 грн. |
Ніж кухонний Atlantiko 170 мм Arcos (262700) | 906 грн. |
Ніж кухонний 170 мм Atlantico Arcos (262700) | 755 грн. |
Ніж кухонний Arcos Atlantico довжина 17 см (262700) | 875 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →