Кухонний топірець Arcos 2900 297500
Arcos 2900 297500 жовтий червоний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 297500
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos серия "2900" Секач 240 мм 700 гр Желтый (297500) 297500 | 2 199 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 240 мм 700 гр Жовтий (297500) 297500 | 2 370 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 240 мм 700 гр Жовтий (297500) | 2 370 грн. |
Сікач жовтий L 240 мм V 700 гр серія 2900 Arcos FD-297500 | 2 845 грн. |
Кухонний тесак Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 24см (297500) | 2 762 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 240 мм 700 гр Жовтий (297500) | 2 884 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 297500:
- Вага — 640 г
Модификації Arcos 2900 297500
Ціни на Arcos 2900 297500 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 297500 | від 2 227 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 297522 | від 2 127 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →