Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos 803800

Фото - Кухонний ніж Arcos 803800
Фото 5
Arcos 803800
Колір
Тип
для стейка
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
дерево
Порода дерева
тополя
Довжина леза
10.5 см
Лезо з зубцями
Країна походження бренду
Іспанія
Офіційний сайт
arcos.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Матеріал леза Nitrum — екологічно чистий нержавний сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється лише для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos 803800

Усі ціни 8 →

Ніж стейковий 105 мм (дерев. ручка) 803800

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
259 грн.

Столовий ніж Arcos стейковий 105 мм (803800)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
313 грн.

Ніж для стейка 105 мм Arcos FD-803800

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
256 грн.

Столовий ніж Arcos стейковий 105 мм (803800)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
335 грн.

Ніж для стейку Arcos із лезом із нержавіючої сталі 10.5см (803800)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Вам сюда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
328 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Arcos 803800