Кухонний ніж Arcos Universal 281604
Arcos Universal 281604 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 281604
Усі ціни 11 →Ніж для сиру ARCOS 281604 | 1 049 грн. |
Нож для сыра 145 мм Universal Arcos (281604) 281604 | 949 грн. |
Ніж для сиру 145 мм Universal Arcos (281604) | 949 грн. |
Ніж для сиру ARCOS (281604) | 949 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →