Кухонний ніж Arcos 2900 293225
Arcos 2900 293225 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 293225
Кухонный нож Arcos серия "2900" кондитерский 250 мм Черный (293225) 293225 | 986 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" кондитерський 250 мм Чорний (293225) 29322 | 996 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" кондитерський 250 мм Чорний (293225) | 996 грн. |
Ніж для випічки чорний L 250 мм серія 2900 Arcos FD-293225 | 1 196 грн. |
Ніж для випічки 2900 250 мм Arcos (293225) | 894 грн. |
Кольорові варіанти:
- 2900 293200-жовтий
- 2900 293224-білий
- 2900 293225-чорний
Модификації Arcos 2900 293225
Ціни на Arcos 2900 293225 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 293224 | від 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos 2900 293200 | від 894 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 293225 | від 894 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →